$url = wp_get_attachment_url( get_post_thumbnail_id($post->ID) ); ?>

Blog

Pieczatki flashowe Colop! Dlaczego warto?!

Nowoczesne pieczątki w wielu kształtach i rozmiarach

Bogata oferta kształtów i rozmiarów pieczątek flashowych EOS pozwala dopasować produkt do każdej potrzeby Klienta.

Dostępne są w ponad 30 rozmiarach, w tym pieczątki prostokątne, kwadratowe, okrągłe, tabelaryczne i kieszonkowe. Szczególną uwagę przykuwają pieczątki tabelaryczne X Large. Charakteryzują się bardzo dużymi rozmiarami odbicia. Umożliwiają szybkie oznaczanie wielu dokumentów gotowymi wzorami, do wypełnienia, jak na przykład tabele. Doskonale sprawdzą się w działach księgowości, controllingu, czy kosztów.

Datownik flashowy EOS 38 funkcjonalne połączenie dwóch technologii

Linia pieczątek EOS obejmuje również datownik. To unikalna kombinacja technologii flash z pieczątką samotuszującą. Taśmy, prezentujące datę, wykonane są z wysokiej jakości gumy, a płytka tekstowa wykonywana jest w technologii błyskowej.

Datę od treści odróżnia kolorystyka dwukolorowe odbicie jest doskonale widoczne na tle stemplowanego dokumentu. Pieczątka prezentuje datę w kolorze czerwonym, a treść w kolorze niebieskim. Taśmy datownika są zasłonięte, dzięki czemu zabezpieczają użytkownika przed zabrudzeniem dłoni. Odbicie pieczątki ma wymiary 25 x 47 mm, gdzie z łatwością mieszczą się 4 linijki tekstu. Obudowa datownika wykonana jest z trwałego tworzywa w kolorze czarnym, które w 50% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kieszonkowe pieczątki EOS Stamp Mousezawsze pod ręką!

EOS Stamp Mouse oraz Pocket Stamp to pieczątki, których rozmiary zostały zredukowane do minimum. Oprócz małego, poręcznego formatu, charakteryzują się wygodną, łatwą i czystą obsługą. Dzięki możliwości zamontowania do nich smyczy, klipsa lub zawieszki, mogą być zawsze pod ręką na szyi, w kieszeni lub dołączone do kluczy!

Dwukolorowe odbicie pieczątek flashowych

Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki tekstowej i wkładu tuszującego, pieczątki flashowe mogą prezentować dwukolorowe odbicie treści! Atrakcyjne tusze w 7 kolorach, w tym w dwóch niespotykanych pomarańczowym i złotym, pozwalają stworzyć niecodzienne odbicie tekstu pieczątki. Dostępne w trzech standardowych rozmiarach: 20, 30 i 40, doskonale sprawdzą się jako pieczątki osobiste lub firmowe.

Zapoznaj się z bogatą ofertą tuszy do pieczątek flashowych EOS

Wysokiej jakości, gęsty tusz daje odbicie treści w intensywnych kolorach. Dostępne jest 5 podstawowych kolorów tuszu do pieczątek typu flash: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy oraz dwa nowe, niestandardowe kolory pomarańczowy i złoty. Tusze znajdują się w butelkach o pojemności 25 ml lub 250 ml z dozownikiem, który ułatwia prawidłowe napełnianie pieczątki. W ofercie dostępny jest również specjalny tusz 802 szybkoschnący, w trzech kolorach. Jego zastosowanie w pieczątce pozwala znakować torebki foliowe, papier kredowy oraz inne gładkie powierzchnie. Ważna jest odpowiednia ilość tuszu, którą należy zaaplikować do pieczątek EOS szczegółowe informacje dotyczące każdego modelu znajdują się w katalogu.

Łatwa i szybka personalizacja pieczątek EOS

Personalizacji można dokonać na dwa sposoby – wykorzystując dodane do opakowania karteczki indeksujące w kolorze czarnym, czerwonym i niebieskim, albo poprzez samodzielne zaprojektowanie niepowtarzalnego wzoru! Karteczka zabezpieczona jest przezroczystą szybką. Dzięki niej, użytkownik może w zauważalny sposób wyróżnić treść pieczątki spośród kilku stojących na biurku. Prezentowana na karteczce indeksującej treść odbicia pieczątki jest zdecydowanie bardziej widoczna dla użytkownika, a samodzielnie zaprojektowany wzór karteczki wyraźniejszy!